Tu bude všetko o projekte ONPASSIVE

Onpassive je úplne nová technologická spoločnosť, ktorá v tomto období prichádza na trh, no jej vývoj trvá už niekoľko rokov. Teraz máte jedinečnú šancu stať sa zakladateľmi spoločnosti, ktorá bude jednotkou vo svete marketingu v ďaka umelej inteligencii. K spoločnosti sa už pridalo cez 1 125 000 zakladateľov ktorý už nikdy nebudú musieť tvoriť siete, lebo to za nich urobí umelá inteligencia.

Video prezentácie

ONPASIVE – O NÁS

ONPASSIVE je technologická spoločnosť Unicorn AI zameraná na vytváranie obchodných riešení zo sofistikovaných technológií sveta. Ponuka podniku zdôrazňuje a pracuje na automatizácii najrôznejších operácií s cieľom zvýšiť ziskovosť firiem. Organizácia sa zameriava aj na implementáciu ponúk umelej inteligencie, ktoré môžu byť škálovateľné pre rôzne veľkosti firiem. Malé a stredné podniky budú mať z našich riešení obrovský úžitok tým, že im poskytneme moderné technológie.

ONPASSIVE je prvé a jediné Total Internet Solution (TIS) s kompletným ekosystémom nástrojov a aplikácií. ONPASSIVE je označované ako vôbec prvé inteligentné obchodné riešenie (SBS) a je jediným miestom, kde nie je potrebný predaj ani nábor. Vyberáte si, či  chcete predávať alebo či chcete nakupovať. ONPASSIVE vám primárne poskytuje tri hlavné piliere úspechu, z ktorých sa tvory váš príjem. Získate životaschopný podnik, efektívny súbor nástrojov nastavený na autopilota, poháňaného nekonečným a neobmedzeným objemom návštevníkov vašej firmy. ŽIADNY CIEĽ NIE JE PRÍLIŠ VEĽKÝ ALEBO MALÝ S ONPASSIVE ŠTRUKTÚROU.

Naša vízia

„ONPASSIVE je dokonalá, úplná a jedinečná platforma digitálneho marketingu, ktorá zaisťuje úspech každého, bez ohľadu na jeho pôvod alebo schopnosti, a to tým, že ponúka najjednoduchšie prostredie s najvyššími štandardmi a najvyššou hodnotou pri zachovaní výhod globálneho stimulačného plánu.“

Len čo si uvedomíte, že našim cieľom je splniť váš sen, uvedomíte si, aké mimoriadne ONPASSÍVE je. Už teraz sme silní a tisíce ľudí sa k nám každý deň pripája po celom svete. Niet pochýb o tom, že spoločnosť ONPASSIVE bola založená ako nová trieda obchodných riešení pre súčasnú a budúcu generáciu. ONPASSIVE je navyše úplne bezpečné pre rozvoj vášho podnikania. Keď už máte značku, je trvalá. Môžete pridať, alebo odstrániť ľubovoľné podnikanie kedykoľvek.

Onpassive má momentálne dvadsať produktov a bude ich čoskoro päťdesiat.

O-Cademy
Jedinečná aplikácia pre študentov všetkých vekových skupín

O-Bless
Komunita na podporu príčin a nápadov

O-shop
Online obchod s návrhom vašich papierenských výrobkov značky

O-Staff
Automatizujte správu zdrojov

O-mail
Osobný / pracovný e-mailový nástroj s organizátorom

O-pripojenie
Bezproblémový nástroj na videokomunikáciu

O-počítanie
Zjednodušte si inventár a finančné riadenie

O-orezanie
Ľahko skráťte, prispôsobte a zdieľajte odkazy

O-príspevok
E-mailový marketingový nástroj pre vaše kampane

O-peňaženka
Špeciálna peňaženka pre ONPASÍVNE produkty

O-Net
Predefinujte svoju platformu sociálnych sietí

O-Tracker
Sledujte IP adresu pre bezproblémový marketing

O-Capture
Nástroj na snímanie obrazovky pre bezchybné obrázky

O-vytvorenie
Unikátny web pre váš zákaznícky segment

O-chat
Chatovací modul na zlepšenie každej interakcie so zákazníkom

O-olovo
Nástroj poháňaný umelou inteligenciou na vylepšenie zákazníckeho rozhrania

O-peer
Aplikácia pre kancelársku komunikáciu

Virtuálne
Nástroj na zabezpečenie každého prístupu do siete

O-Dit
kreatívny nástroj pre všetky vaše príspevky v sociálnej sieti

O-doména
Riešenie hosťovania a registrácie webovej domény