Gem4me je messenger a marketplace v jednej celosvetovej aplikácii.

Na tejto stránke postupne nájdete všetko o projekte Gem4me. Množstvo informácií je v samotnom prezentačnom videu nižšie. Jedná sa o novodobý messenger  ktorý obsahuje marketspace  a množstvo nových a vylepšených funkcií. Aplikácia už existuje a má cez 12 500 000+ stiahnutí. Je možnosť zakúpenia podielov spoločnosti. Keď bude aplikácia dokončená môžete profitovať na jej predaji.

Hlavným vývojárom aplikácie je spoločnosť SINESIS, známa svojím ikonickým IT a vývojom. Špecializuje sa na vývoj video analytických platforiem, kontrolu verejnej bezpečnosti, správu hromadných aktív, rovnako ako aj online hry, mobilné aplikácie a chatovacie roboty. Spoločnosť vykonáva vlastný výskum v oblasti umelej inteligencie, Ukladanie a spracovanie Big Data. Synesis vyvinula už aplikáciu VIBER ktorý bol v roku 2014 predaný za 900 000 000 dolárov. Taktiež vyvinuli hernú platformu PLAYTIKA v roku 2017 predaná za 4 400 000 000 dolárov.

Získajte jedinečnú možnosť získať akcie messenger a marketspace Gem4me. Ostáva už len minimálne množstvo a rýchlo sa míňajú.

Prezentačné video Gem4me a MarketSpace