Tu bude všetko o projekte EVORICH

V menu, Som profesionál časť Naše projekty nájdete všetky projekty na ktorých pracujem a ktorých som súčasťou.

Najlepšia moja investícia. A kto tvrdí, že sa už neoplatí investovať, že tá doba bola v roku 2015 tak sa podľa môjho názoru strašne míli  a projekt sa len teraz rozbieha a teraz je tá správna príležitosť, keď  projekt získava neskutočný rozmer.

EVORICH je tak rozsiahly projekt, že bude veľmi ťažké a takmer nemožné popísať tento projekt nejak v krátkosti. Najjednoduchší spôsob ako získať všetky relevantné informácie je na samotných stránkach EVORICH a na podporných facebookových stránkach ale aj na WhatsAppe pre Slovensko a Českú republiku.

Základné vedomosti o projekte.

V rýchlo sa rozvíjajúcom svete potrebujú zákazníci spoločnosti, ktoré skutočne pomáhajú ľuďom, vytvárajú vzťahy a dodávajú nielen produkt. 

Sme komunita Evorichovcov, ktorá realizuje myšlienku Nového ekonomického vývoja sveta (NEEW). Hlavným poslaním NEEW je sociálna súdržnosť a podpora, finančne vzdelaná spoločnosť, globálna distribúcia bohatstva a zdrojov, zabezpečenie mieru a zanechanie odkazu potomkom.

Myšlienkou NEEW je umožniť obyčajným ľuďom podieľať sa na aktivitách spoločností, ktorých služby využívajú. Toto umožňuje každému byť:

Spoluvlastník spoločností, a preto sa podieľa na riadení a kontrole prevádzkových a finančných aktivít.

  • Spoluinvestor spoločností, ktorý poskytuje právo na zisk z výnosov a dividend spoločnosti.
  • Spotrebiteľ, zvýšenie príjmu spotrebou produktov spoločnosti a prilákanie ďalších spotrebiteľov.
  • Podnikateľ a podnikateľ priťahujúci nových spoluvlastníkov prostredníctvom viacúrovňového crowdinvestingu.

História spoločnosti

 2011

História našej spoločnosti začala myšlienkou jej zakladateľa Andreja Khovratova, aby sa tento svet stal lepším miestom a zároveň sa stali dostupnejšie informácie o financiách a investovaní. Takto sa objavil prvý projekt „Akadémia súkromného investora“ so školiacimi kurzami zameranými na formovanie investičného myslenia, sebarozvoj a budovanie firmy.

2014

Študenti Akadémie podporili prvý projekt modelom verejného financovania (crowdinvesting) – inovatívnou dopravnou technológiou.

Jedná sa o nový druh prepravy a ide konkrétne o strunovú dopravu kde kombinácia osvedčených technológii s inovačnými riešeniami zrodila úplne nový prístup k preprave cestujúcich a nákladu. Doprava je posadená na druhú úroveň a ide o úplne nový prístup k doprave. Tak ako máme železničnú dopravu, leteckú , cestnú tak vznikla úplne nová doprava. Jej autor a generálny konštruktér strunových technológií je pán Unitsky Anatoli Eduardovič.

Prezentačné video

Každý kto bol od roku 2014 mimochodom ja od roku 2015 v spoločnosti pána Chorvatova ktorej história siaha až do roku 2011 mohol na začiatku získať podiely tejto technológie. Ako som už spomínal spoločnosť prešla obrovským vývojom a dneska jej členovia pochádzajú s celého sveta.

2018

Spustenie programu „Cryptounit“, ktorý vám umožní nielen získať rozsiahle vedomosti a zručnosti v rôznych aspektoch financií na Akadémii súkromného investora, ale aj stať sa spolumajiteľom globálneho portfólia s minimálnymi investíciami a príjmom od skutočných podnikateľov v 20 trhových segmentoch.

2020

Vytvorenie značky Evorich, ktorá spája všetky naše projekty do jedného ekosystému.

vorich dnes

  • 9 ROKOV NA TRHU FINANČNÉHO VZDELÁVANIA – zdieľanie našich vlastných skúseností
  • 750 000+ AKTÍVNYCH PARTNEROV NA CELOM SVETE – naša hrdosť a hnacia sila
  • NAD 1 400 000 REGISTROVANÝCH UŽÍVATEĽOV – výkonný zdroj, ktorý ostatní nemajú
  • Mluvíme v 12 jazykoch – naši klienti pochádzajú z 5 kontinentov a 176 krajín

Sme hlboko presvedčení, že ktokoľvek môže žiť v prosperite a s radosťou, robiť to, čo má rád, bez závislosti na krízach, epidémiách a strachu z neistoty.

Vytvárame úspešnú a prosperujúcu komunitu ľudí, ktorí robia to, čo majú radi!

Koláčový graf portfólia CRU
Koláčový graf CRU a TNG

Projekt EVORICH toho ponúka naozaj veľa od investície do portfólia, vzdelávania, rôznych tréningov v oblasti koučingu, možnosti získania tokenov CRU a bezpečnostných tokenov WCRU. Možnosti spolupráce naozaj stále pribúdajú a nie je možné ich všetky tu popísať. Staňte sa členom vybraného klubu VIP a zaregistrujte sa 

Spoločnosť už teraz vypláca mesačné dividendy svojím partnerom podľa toho koľko držíte CRU. CRU sa už teraz obchoduje na burze UNITEX. Je predpoklad že cena bude rásť.

Už teraz je možné sa zaregistrovať na burze UnitEx a v priebehu pár dní bude možné obchodovať naše tokeny CRU a VCRU. Projekt napreduje šialenou rýchlosťou a každý deň sa deje niečo nové.

Jedna s najnovších prezentácií.

Najnovšia prezentácia

Všetky novinky nájdete aj v skupine na facebooku Zarob online.

V menu, Som profesionál časť Naše projekty nájdete všetky projekty na ktorých pracujem a ktorých som súčasťou.